Atrakcje w Międzyzdrojach

(28)

Plaża  Międzyzdroje znajdują się w rejonie o najłagodniejszym w Polsce klimacie, stąd woda, jak na Bałtyk, jest tutaj wyjątkowo ciepła. Chętnie odwiedzane plaże kuszą atrakcjami, takimi ... więcej »

Promenada nadmorska Biegnąca równolegle do brzegu morskiego ulica Bohaterów Warszawy to popularna wśród odwiedzających Międzyzdroje Promenada Nadmorska. Jak każdy tego typu de... więcej »

ul. Bohaterów Warszawy, Międzyzdroje

Aleja Gwiazd Bez cienia wątpliwości, Międzyzdroje rozsławił coroczny, odbywający się w lipcu, Festiwal Gwiazd, w ramach którego odbywają się liczne spektakle teatralne, pokazy film&oac... więcej »

ul. Aleja Gwiazd, Międzyzdroje

Woliński Park Narodowy Na terenie Polski funkcjonują tylko dwa Nadmorskie Parki Narodowe, a jednym z pośród nich jest Woliński Park Narodowy - znajdujący się na wyspie Wolin. Rozciąga się o... więcej »

Woliński Park Narodowy

Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego W Międzyzdrojach, przy siedzibie Dyrekcji Wolińskiego Parku Narodowego, na ulicy Niepodległości pod numerem 3 znajduje się Muzeum Przyrodnicze. Gł&... więcej »

ul. Niepodległości 3A, Międzyzdroje

Kawcza Góra i Gosań Aby podziwiać panoramę morza i najbliższej okolicy, wcale nie trzeba szukać latarni morskiej. W okolicach Międzyzdrojów znajdują się dwa punkty widokowe na wzg&oa... więcej »

Góra Gosań, Kawcza Góra

Jezioro Turkusowe Na wyspie Wolin, niedaleko wsi Wapnica znajduje się sławne jezioro Turkusowe. Nie jest ono największe - ba jest bardzo małe (1,6 ha), ale za to dość głębokie. Znane jest jednak z... więcej »

Wyspa Wolin

Bunkier V3 Niedaleko uzdrowiska Międzyzdroje - niecałe 3 km na południe, w miejscowości Zalesie znajduje się małe muzeum - Bunkier V3. Idea działania wydaje się prosta. Aby wypchnąć duży pocisk na... więcej »

ul. Nadbrzeżna, Zalesie

Planetarium Co można robić w Międzyzdrojach wieczorem? Można udać się na promenadę czyli ulicę Bohaterów Warszawy pod numer dziewiętnasty - tam znajduje się jedno z nowocześniejszych w Pols... więcej »

ul. Boh. Warszawy 19, Międzyzdroje

Park linowy Bluszcz Parki linowe to ciekawe atrakcje dla wszystkich - mniejszych i dużych! Ta możwliość spędzenia kreatywnie czasu stała się bardzo popularna i występuje w wielu nadmorskich miejsc... więcej »

ul. Przy Wodociągach 1, Międzyzdroje

Bałtycki Park Miniatur Park miniatur w Międzyzdrojach to jedna z najczęściej odwiedzanych atrakcji. Przejście całej trasy parku zajmuje średnio około 45 minut. Eksponaty parku to miniatury odzwier... więcej »

ul. Nowomyśliwska 98, Międzyzdroje

Muzeum Figur Woskowych Przy ulicy Bohaterów Warszawy - czyli popularnej Promenadzie znajduje się Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach. To jeden z największych tego typu obiektów... więcej »

ul. Boh. Warszawy 19, Międzyzdroje

Amfiteatr w Międzyzdrojach Jeśli ktoś ostatni raz był w Międzyzdrojach przed rokiem 2010, zapewne zauważy zmiany jakie zaszły między hotelem Amber Baltic i molo. Tutejszy Amfiteatr został przebudo... więcej »

ul. Boh. Warszawy 20, Międzyzdroje

Park Zdrojowy im. Fryderyka Chopina Tam, gdzie przecinają się ulice: Bohaterów Warszawy, Tysiąclecia Państwa Polskiego i Zdrojowa, możemy natknąć się na piękne skupisko zieleni. To przepięk... więcej »

ul. Zdrojowa, Międzyzdroje

Zakład Przyrodoleczniczy Pozostałością po dawnych czasach, podobnie jak dzisiejszy Dom Kultury, jest Zakład Przyrodoleczniczy mieszczący się przy ul. Zdrojowej 2. Budynek powstał pod koniec XIX w.... więcej »

ul. Zdrojowa 2, Międzyzdroje

Latarnia morska Kikut koło Wisełki Latarnię morską wybudowano na wzniesieniu Kikut, nieopodal Wisełki, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. Latarnia niestety nie jest udostępniona do zwie... więcej »

Wzniesienie koło Wisełki

Amber Baltic - pole golfowe w Kołczewie Niedaleko Międzyzdrojów pomiędzy miejscowościami Wisełka i Kołczewo znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. To 27-dołkowy kompleks dla członkó... więcej »

ul. Bałtycka 13, Kołczewo

Jazda konna nad morzem Osobom preferującym aktywny wypoczynek polecamy jazdę konną w gospodarstwie agroturystycznym "Pod Kogutem". Stadnina mieści się we Wrzosowie 44. Oferta: jazdy konne dla... więcej »

ul. Wrzosowo 44 k/Dziwnówka

Szlak latarni morskich W województwie zachodniopomorskim zlokalizowanych jest siedem latarń morskich. Najbliższa Międzyzdrojów to latarnia Kikut (nieudostepniona do zwiedzania) i lat... więcej »

Świnoujście Miasto leżące nad samym morzem, na 44 wyspach, z czego tylko 3 są zamieszkałe to właśnie Świnoujście. Działa tu port morski, który razem z portem w Szczecinie tworzy jeden z naj... więcej »

Wisełka Wisełka to bardzo mała miejscowość turystyczna w oddalona o niecałe dziesięć kilometrów na wschód od Międzyzdrojów. Zlokalizowana na brzegu Wolińskiego Parku Narodoweg... więcej »

Międzywodzie Niecałe 20 km na wschód od Międzyzdrojów leży Międzywodzie - nieduża wioska turystyczna położona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy brzegiem Morza Bałtyckiego i wodami Z... więcej »

Dziwnów Dziwnów to małe miasteczko wypoczynkowe usytuowane na pn-zach wybrzeżu Morza Bałtyckiego w woj. zachodniopomorskim, oddalone około 20 km na wschód od Międzyzdroj&oacut... więcej »

Dziwnówek Niedaleko Dziwnowa - 3 km na wchód - leży niewielka miejscowość letniskowa - Dziwnówek. Umiejscowiona jest między brzegiem Bałtyku i Zatoką Wrzosowską, będącą p&oacu... więcej »

Pobierowo Pobierowo swoją wczasową karierę zaczęło na początku XX wieku kiedy to zaczęto sprzedawać działki leśne pod budowę domków wczasowych. Do początku II-giej Wojny Światowej postawion... więcej »

Rewal Rewal to siedziba nadmorskiej gminy w Zachodniopomorskiem, równocześnie to jedno z bardziej znanych polskich letnisk. Najwcześniejsze wzmianki o Rewalu pochodzą z końca 14 wieku kiedy... więcej »

Historia Międzyzdroje Kilka faktów historycznych: W XII wieku na terenie dzisiejszych Międzyzdrojów istniały dwie osady: Żelazo i Kępieńce, obie na południe od mias... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00