Międzyzdroje - noclegi blisko plaży. Hotele, domy gościnne, pokoje w kwaterach

Zasada jest prosta: im bardziej przy plaży nocleg w danym ośrodku wypoczynkowym, tym wyższa cena. Na szczęście w Międzyzdrojach na pobyt przy morzu mogą sobie pozwolić nie tylko obrzydliwi bogacze. Przekrój przez standardy obiektów turystycznych jest na tyle szeroki, żeby również rozpiętość cen była dość duża.

Pobieżny rzut oka na oferty obiektów noclegowych blisko morza z Międzyzdrojów pozwala oszacować, że w szczycie sezonu wakacyjnego jedna doba w ośrodku z najatrakcyjniejszą lokalizacją kosztuje od ok. 100 do ponad 650 złotych. W pierwszej grupie znajduje się choćby OW Gromada, dysponujący zgrabnymi domkami letniskowymi tuż przy plaży (i nie tylko, ale już mniejsza o to). Na drugim biegunie mamy hotel Aurora Family & SPA - cztery gwiazdki, atrakcyjne dodatki i luksusy, a na dokładkę słynne molo pod oknami. W zasadzie tak blisko morza, że na plażę można wychodzić od razu w stroju kąpielowym.

Obiektem poniekąd wypośrodkowującym maksymalny komfort, jaki zapewniają najlepsze hotele nad morzem i przystępną dla statystycznego Kowalskiego cenę, będzie Villa Richter. Eleganckie pokoje, większe apartamenty i stylowa restauracyjka funkcjonują przy malowniczym zakątku ulicy (obecnie) Cichej w Międzyzdrojach już od pierwszej dekady XX wieku - piękny, zadbany budynek ma status zabytku. A co najistotniejsze dla wielu turystów, wszystko leży bardzo blisko plaży. Od drzwi wyjściowych do morza jest jakieś 50 metrów.

Jak doskonale widać po powyższych przykładach, akurat Międzyzdroje noclegi mają doskonale rozwinięte i rozbudowane. Miejscowość niegdyś uzdrowiskowa ma wybitnie turystyczny charakter, za czym na wybrzeżu zawsze idzie mnogość opcji na pobyt tuż przy morzu. Praktycznie co i rusz powstają bądź modernizują się kolejne pensjonaty, a niemal każdy posiadacz mieszkania lub domu blisko plaży w trakcie wakacji przyjmuje gości, otwierając sezonowe kwatery prywatne. Możliwości jest całe multum, nic tylko przebierać, porównywać i rezerwować najkorzystniejsze miejsca. Oczywiście najlepiej na noclegi.net.pl.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Międzyzdroje - noclegi blisko plaży. Hotele, domy gościnne, pokoje w kwaterach opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij