Jezioro Zatorek

To najmniejsze jezioro sąsiadujące z miejscowością Wisełka, ale chętnie odwiedzane przez ludność miejscową i turystów. Jest własnością Lasów Państwowych. Otoczone przepięknym lasem, stwarza niepowtarzalny klimat.

Jezioro Zatorek jest widoczne z drogi wojewódzkiej nr 102 i znajduje się przy nim parking. Jezioro jest mocno zarybione i korzystają z tego miłośnicy rybactwa. Dopuszczony jest w nim sportowy połów ryb, ale trzeba uprzednio wykupić zezwolenie. Znajdują się tu odpowiednie do tego zajęcia pomosty. Jeśli poczujemy głód, możemy „odpalić grilla”. Przy akwenie jest kilka miejsc idealnych na tego typu wypoczynek.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Jeden z mniejszych akwenów w bezpośrednim sąsiedztwie Wisełki, za to o wyjątkowej urodzie i jednym w swoim rodzaju klimacie. Potwierdzają to zarówno miejscowi mieszkańcy, jak i odwiedzający to miejsce turyści. Wypoczynek ułatwiają parkingi, stanowiska pod grilla i pomosty. Jednak zanim zarzuci się wędkę, trzeba wykupić stosowne zezwolenie.

Jezioro Zatorek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Jezioro Zatorek, zobacz gdzie w Międzyzdrojach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Jezioro Zatorek.
  • Ulica
    Jezioro Zatorek
    Jezioro Zatorek mieści się przy ulicy Jezioro Zatorek w Międzyzdrojach
  • 72-513 Wisełka
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Jezioro Zatorek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij