Basen Rezydencja Bielik

Kto nie czuje się pewnie pływając w morzu, może swobodnie skorzystać z basenów, którymi dysponują miejscowe ośrodki wypoczynkowe. Rezydencja Bielik jest jednym z takich miejsc, otwartych zarówno dla swoich, jak i zewnętrznych gości. Przy czym osoby, które tu nie nocują, mogą cieszyć się tutejszą strefą SPA&Wellness w ograniczonym czasie – od 15:30 do 21:00.

Do dyspozycji są m.in. dwie wanny jacuzzi, sauna sucha, tylarium (rodzaj sauny parowej, łagodniejszej niż typowa sauna fińska) z dodatkiem w postaci koloroterapii, ławka z masażem bąbelkowym, prysznicowe bicze oraz basen z przeciwprądem.

Nie należy przy tym zapominać o całym zestawie zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetyki estetycznej dla dłoni, stóp, ciała, twarzy oraz masaży relaksacyjnych oraz fizjoterapeutycznych. Te oczywiście płatne są osobno.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Obiekt, w którym niewielkiej (za to rozbudowanej) pływalni towarzyszy bardzo bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i zaawansowanych procedur spod znaku SPA&Wellness. Wracając jednak do basenu - bicze wodne, przeciwprąd, jacuzzi, sauny czy masaż bąbelkowy zapewnią wspaniały wypoczynek. Dla gości z zewnątrz ośrodek dostępny jest od 15:30 do 21:00.

Basen Rezydencja Bielik adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Rezydencja Bielik, zobacz gdzie w Międzyzdrojach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Rezydencja Bielik.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Rezydencja Bielik. Redakcja serwisu www.miedzyzdroje.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł zł
    Basen Rezydencja Bielik cena biletu ulgowego: 20 zł zł
  • 25 zł zł
    Basen Rezydencja Bielik cena biletu normalnego: 25 zł zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Rezydencja Bielik opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij