Basen i SPA Bagiński & Chabinka

Jednym z międzyzdrojskich ośrodków wypoczynkowych SPA&Wellness jest Bagiński & Chabinka. Tutejsza pływalnia, mimo niekoniecznie imponujących rozmiarów – basen ma wymiary 12x6 metrów, z maksymalną głębokością 1,3 m – zapewnia przyjemny relaks i aktywny wypoczynek na całkiem niezłym poziomie.

Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę wszelkiego rodzaju dodatki. Nie brakuje dmuchanych zabawek, przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Ciekawym urozmaiceniem są fontanny wodne i urządzenia do hydromasażu. Do pełnej dyspozycji są także jacuzzi, łaźnia parowa, sauna, grota solna...

Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, rehabilitacyjne czy relaksacyjne (płatne osobno) – takie jak krioterapia, jonoforeza czy masaż czekoladowo-kokosowy – nie wymagają specjalnej reklamy. Dodatkowo ośrodek posiada własną, nowocześnie wyposażoną salę fitness, w której można wziąć udział w zajęciach jogi lub poćwiczyć na siłowni.

Obiekt organizuje (ostatnio w poniedziałki i środy od 16:30 do 18:45) zajęcia z nauki pływania dla dzieci, w trakcie których basen jest niedostępny dla gości.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Bagiński & Chabinka to ciekawy ośrodek, w którym basen (o wymiarach 12x6 m, głębokość do 130 cm) z hydromasażami, fontannami i atrakcjami dla dzieci jest zaledwie jedną z wielu atrakcji. Do rekreacyjnego pływania może jeszcze dojść relaks w jacuzzi, saunie oraz łaźni parowej. Dodatkowo, chętni mogą skorzystać z siłowni, groty solnej, masaży, krioterapii itp. zabiegów.

Basen i SPA Bagiński & Chabinka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen i SPA Bagiński & Chabinka, zobacz gdzie w Międzyzdrojach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen i SPA Bagiński & Chabinka.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen i SPA Bagiński & Chabinka. Redakcja serwisu www.miedzyzdroje.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł zł
    Basen i SPA Bagiński & Chabinka cena biletu ulgowego: 15 zł zł
  • 25 zł zł
    Basen i SPA Bagiński & Chabinka cena biletu normalnego: 25 zł zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen i SPA Bagiński & Chabinka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij