Atrakcje Turystyczne

Planetarium

Planetarium w Międzyzdrojach to ciekawa atrakcja turystyczna. Można tu na jednym z tematycznych pokazów podziwiać to co było dane zobaczyć nielicznym - kosmos. więcej »

ul. Boh. Warszawy 19, Międzyzdroje

Muzeum Figur Woskowych

Chcesz zobaczyć prezydenta Obamę, a może bohaterów Avatara czy Piratów z Karaibów? Odwiedź Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach. więcej »

ul. Boh. Warszawy 19, Międzyzdroje

Amfiteatr Międzyzdroje

Amfiteatr w Międzyzdrojach został przebudowany i od maja 2010 roku organizuje liczne imprezy muzyczne, kabaretowe. 800 widzów może podziwiać artystów podczas występów, siedząc na dostawianych na ten czas krzesłach. więcej »

ul. Boh. Warszawy 20, Międzyzdroje

Szlak latarni morskich

W województwie zachodniopomorskim zlokalizowanych jest siedem latarni morskich. Najbliższa Międzyzdrojów to latarnia Kikut (nieudostępniona do zwiedzania) i latarnia w Świnoujściu. więcej »

Świnoujście

Miasto leżące nad samym morzem, na 44 wyspach, z czego tylko 3 są zamieszkałe to właśnie Świnoujście. więcej »

Wisełka

Wisełka to bardzo mała miejscowość turystyczna w oddalona o niecałe dziesięć kilometrów na wschód od Międzyzdrojów. więcej »

Międzywodzie

Niecałe 20 km na wschód od Międzyzdrojów leży Międzywodzie - nieduża wioska turystyczna położona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy brzegiem Morza Bałtyckiego i wodami Zalewu Kamieńskiego. więcej »

Dziwnów

W zachodniej części Dziwnowa znajduje się jezioro Martwa Dziwna, to pozostałość byłego ujścia Dziwny i wraz z przyległymi terenami stanowi użytek ekologiczny. więcej »

Dziwnówek

Dziwnówek umiejscowiony jest na skrzyżowaniu dwóch dróg wojewódzkich - 102 Trzebiatów - Międzyzdroje oraz nr 107 do Kamienia Pomorskiego. więcej »

Pobierowo

Kiedy ktoś oczekuje naprawdę zadbanej plaży, pragnie wypoczynku pośród sosen, daleko od miejskiego zgiełku - Pobierowo będzie dla niego idealnym wyborem. więcej »

Rewal

Rewal zlokalizowany jest na stromym klifie, a zasadnicze wejście na piaszczystą plażę wiedzie udostępnionymi w 2009 r. schodami z miejscem widokowym. więcej »