Muzeum Figur Woskowych

W Międzyzdrojach mieści się również znany GABINET FIGUR WOSKOWYCH. Jest to jeden z większych tego typu obiektów w Polsce. Podczas wizyty możemy obejrzeć w skali 1:1 realistyczne odwzorowania sławnych ludzi ze świata: polityki, kina, muzyki, sportu czy też filmów, a nawet bajek. Dodatkowym atutem jest fakt, że w cenie biletu możemy bezpłatnie robić pamiątkowe zdjęcia.

Jeśli nie macie więc ciekawych zdjęć z wakacji, którymi można by pochwalić się np. na facebook'u, czemu by nie zrobić sobie zdjęcia z Angeliną Jolie, lub kapitanem Sparrow'em ?

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Ceny biletów:

normalny - 15 zł

ulgowy - 12 zł

grupowy dla dzieci - 10 zł 

grupowy dla dorosłych - 12 zł


Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Muzeum Figur Woskowych to niepowtarzalna galeria osobistości - a konkretniej ich wiernie odwzorowanych modeli. Potężni politycy, artyści, gwiazdy kina i estrady, bohaterowie bajek czy filmów… A wszyscy jak żywi, dostępni na wyciągnięcie ręki. W sumie ponad 100 postaci. Ważna wiadomość jest taka, że wszelkie zdjęcia i “selfie” można pstrykać bez dodatkowych opłat.

Muzeum Figur Woskowych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum Figur Woskowych, zobacz gdzie w Międzyzdrojach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum Figur Woskowych.
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum Figur Woskowych. Redakcja serwisu www.miedzyzdroje.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12 zł
    Muzeum Figur Woskowych cena biletu ulgowego: 12 zł
  • 15 zł
    Muzeum Figur Woskowych cena biletu normalnego: 15 zł
  • Grupowy 10-12
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum Figur Woskowych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij