Basen Hotel Aurora

Strefa relaksu luksusowego (4 gwiazdki) obiektu, dostępna również dla zewnętrznych gości. Według właścicieli obiektu to największy basen w Międzyzdrojach – niecka ma wymiary 20x5 metrów, maksymalna głębokość wynosi 140 cm. Idealne warunki do tego, by spokojnie i bezpiecznie popływać.

Jeśli chodzi o czysty relaks, do dyspozycji są sauna sucha, jacuzzi z dodatkową atrakcją w postaci koloroterapii oraz kilka rozkładanych leżaków. O chłodne bądź jakiekolwiek inne napoje trzeba już poprosić osobno.

Pływalnia powinna bardzo spodobać się małym dzieciom, a to dzięki kolorowemu i pełnemu interesujących przyrządów brodzikowi. Zjeżdżalnia z pirackiego okrętu, przejście przez paszczę potwora (wyglądającego jak krzyżówka wieloryba z rybą głębinową „ze światełkiem”) czy całe mnóstwo różnych zabawek, są gwarancją niekłamanej radości.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Według zapewnień właścicieli obiektu, to najdłuższy i największy basen w całych Międzyzdrojach. Konkretnie: do 1,4 metra głębokości, 5 m szerokości, 20 m długości - może i wielkich zawodów nie da się tu przeprowadzić, ale mały pojedynek 1 na 1 w sportowej atmosferze: czemu nie? Kompleks uzupełniają bogaty w atrakcje brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz sauna sucha.

Basen Hotel Aurora adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Hotel Aurora, zobacz gdzie w Międzyzdrojach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Hotel Aurora.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Hotel Aurora. Redakcja serwisu www.miedzyzdroje.net.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-25 zł zł
    Basen Hotel Aurora cena biletu ulgowego: 15-25 zł zł
  • 30-50 zł zł
    Basen Hotel Aurora cena biletu normalnego: 30-50 zł zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Hotel Aurora opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij